فروش آهک هیدراته صنعتی با جذابیت اقتصادی و کارآمدی

محضول آهک هیدراته صنعتی درجه کیفی متنوعی را شامل می‌ شود و بر اساس کیفیت و قیمتی که دارد در بین صنعتگران به مصرف می‌ رسد، این ترکیبات در صنایع مختلف با هدف کاهش هزینه های تولیدی و افزایش کیفیت محصولات و همچنین بازدهی بیشتر از فعالیت های اقتصادی استفاده می شوند.

آهک هیدراته صنعتی

آهک صنعتی برای کاغذ سازی

آهک صنعتی برای کاغذ سازی به عنوان یک خنثی سازی از اسید، یک ترکیب برای کاستیک زدایی و یک حجم دهنده به بهره‌ برداری می‌ رسد و یکی از اصلی‌ ترین کاربرد های این ترکیبات هم در همین صنعت کاغذ سازی به چشم می‌ خورد.

از آهک در تولید انواع کاغذ و محصولات جانبی این ترکیبات یعنی انواع جعبه های شیرینی، شانه های تخم مرغ، انواع مقوا استفاده می شود، برای این منظور آهک هیدراته به عنوان ارزان قیمت ترین ترکیب تولید و عرضه می شود؛ در تولید انواع آهک مخصوصاً در فرایند های پالپ از اسید ها برای حل کردن مواد به کار گرفته شده استفاده می شود که این مواد اسیدی پیش از ورود به سیستم های فاضلاب کارخانه ها حتماً باید بازیابی و خنثی شوند، در این مرحله از اهک به عنوان یک عامل قلیایی ضد اسید بهره برداری می گردد.

کارخانه پودر سنگ آهک فله و کیسه ای
>>

در این بخش آهک هیدراته جایگاه ویژه‌ ای دارد چون پودر سنگ های آهک در آب نامحلول هستند و آهک زنده هم خاصیت واکنش پذیری زیادی دارد، بنابراین برای خنثی‌ سازی اسید ها، آهک هیدراته بهترین گزینه می باشد.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

دلیل استفاده از آهک در صنعت کاغذ

مهمترین دلیل استفاده از آهک در صنعت کاغذ را می توان کاهش هزینه های تولیدی و از آن طرف افزایش کیفیت محصولات تولید شده عنوان کرد؛ در تولید انواع کاغذ از مواد بازیافتی استفاده می گردد که باید رنگ و جوهر موجود بر روی این محصولات از طریق روش های شیمیایی پاک شود، در این میان یک ماده شیمیایی به نام سود سوز آور به مصرف می‌ رسد که بسیار موثر و قوی است و می تواند مواد اولیه را کاملاً رنگبری و سفید کند، این ترکیب برای از بین بردن دیگر ناخالصی ها در این شرایط هم گزینه خوبی است و به خوبی الیاف سلولزی را برای تولید بهترین کاغذ ها از یکدیگر جدا می نماید؛ اما در پایان مراحل تولید حتماً باید این ماده شیمیایی حذف شده تا از خطرات و خسارت‌ های جبران‌ ناپذیر جلوگیری شود، به این فرایند کاستیک زدایی گفته می‌ شود و توسط نوع خاصی از آهک های فراوری شده به نام آهک هیدراته انجام می پذیرد.

در صورتی که ترکیب آهک هیدراته در شرایط خاص و کنترل شده با آب حاوی کاستیک  ایجاد شود، آن ماده شیمیایی سود سوزآور به شکل کربنات سدیم کامل از محیط خارج می شود.

فروش آهک برای صنعت کاغذ

شرکت آروشا پودر تولید کننده تخصصی آهک برای استفاده در صنعت کاغذ سازی می باشد؛ ما در این مجموعه نیاز بسیاری از کارخانه های تولید کننده کاغذ، مقوا، جعبه شیرینی، کارتون و دیگر تولیدات مشابه را تامین می نماییم. جهت اطلاع از قیمت فروش بهترین آهک خالص با مدیران فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت