آهک فعال و ناگفته های علمی و تجاری: بهترین راهکارها با آروشا پودر

4.9
(50)

آهک فعال به دلیل میزان واکنش پذیری بالا بلافاصله به فرآورده های دیگری تبدیل می گردد و یا باید در شرایط خاصی نگهداری شده تا به مصرف برسد؛ این ترکیبات به عنوان اصلی ترین ماده اولیه در تولید آهک هیدراته به بهره‌ برداری می‌ رسند.

آهک فعال

آهک زنده و مرده

آهک زنده و مرده دو ترکیب کاملا متفاوت با یکدیگر هستند که شاید بتوان وجه مشترک با آنها را همان عنصر کلسیم در ساختار تولیدی دانست؛ آهک زنده، آهک فعال و آهک کلسینه نام های تجاری برای محصولی هستند که بلافاصله بعد از کوبش سنگ های معدنی آهک و پخت آنها به بهره‌ برداری می‌ رسند؛ در صورتی که آهک مرده نام تجاری برای همان آهک هیدراته است که فرآوری های بیشتری بر روی آنها انجام شده و در واقع مرحله هیدراتاسیون را پشت سر گذاشته اند، در حال حاضر اهک هیدراته به دلیل عدم فعالیت شیمیایی بیشتر از آهک زنده به مصرف می‌ رسد، البته این تولیدات قیمت فروش بالاتری دارند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

مشخصات فنی آهک هیدراته

مشخصات فنی آهک هیدراته به نحوه تولید و فرآوری این محصولات وابسته می‌ باشد، ولی به صورت کلی این ترکیبات دارای فرمول شیمیایی هیدروکسید کلسیم هستند و هیچگونه فعالیت شیمیایی از خود نشان نمی دهند و به دلیل همین ویژگی در بسیاری از صنایع به بهره‌برداری می‌ رسند.

آهک هیدراته در مقایسه با آهک زنده میزان واکنش پذیری کمتری دارد و سهولت نگهداری آن بیشتر می باشد، این ترکیبات جاذب رطوبت بوده و در صنایع مختلف با همین ویژگی به بهره‌ برداری می ‌رسند، آهک هیدراته وابسته به نوع سنگ آهک معمولی یا دولومیتی که در تولید آن به کار گرفته می شود در نهایت مشخصات فنی متفاوتی به خود اختصاص می دهد ولی در هر صورت این ترکیبات همان پودر سفید رنگ جامد صنعتی هستند که می توانند با اهداف خاصی استفاده شوند.

فروش آهک فعال

فروش بهترین آهک فعال با حداقل قیمت در مجموعه آروشا پودر آغاز شده است؛ این ترکیبات به عنوان بهترین پودر معدنی از گذشته تا کنون در صنعت ساختمان سازی به بهره برداری رسیدند و به عنوان یک ماده قلیایی و ضدعفونی کننده هم شناخته شده هستند و کاربرد های موثری در تصفیه آب های آشامیدنی دارند.

از آنجایی که کیفیت آهک برای بهره‌برداری از آنها در صنایع مختلف حائز اهمیت است، همیشه خریداران دغدغه تهیه و خرید این محصولات را از شرکت ها و کارخانه های تولید کننده معتبر دارند؛ ما در این بخش از محتوا شرکت اروشا پودر را معرفی کردیم تا شما مشتریان گرامی با اعتماد بیشتری بتوانید خرید این محصولات را تجربه نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.