آهک زنده دانه بندی برای کاربید کلسیم

4.8
(60)

آهک زنده دانه بندی برای کاربید کلسیم را می توان ارزانترین ترکیب قابل بهره‌ برداری دانست؛ این تولیدات بلافاصله بعد از کوبش سنگ های معدنی آهک و گذراندن مراحل پخت آنها با هدف جدا کردن ناخالصی ها قابل استفاده هستند و همین مراحل تولیدی کوتاه باعث شده است که قیمت های قابل قبول و مشتری پسندی داشته باشند.

آهک زنده دانه بندی برای کاربید کلسیم

قیمت آهک زنده برای تولید کاربید کلسیم

قیمت آهک کلوخه برای تولید کاربید کلسیم بسیار مناسب اعلام می گردد و این را می توان جزو مهمترین دلایل دانست که از این تولیدات در صنعت تولید بهترین کلسیم کاربید ها در حال حاضر استفاده می شود؛ کلسیم کاربید یک ترکیب شیمیایی دارای کاربرد های صنعتی متعدد است و جزء کلیدی در تولید پلی وینیل کلرید محسوب می گردد.

این تولیدات در کوره های قوس الکتریکی در زمانی که مخلوطی از آهک و کک گرم می شوند، قابل تولید هستند و در واقع نقش آهک در تولید این محصولات بسیار زیاد و تاثیرگذار اعلام شده است.

کاربید کلسیم بسته به شرایط اقتصادی به عنوان سوخت در صنعت فولاد سازی و همچنین به عنوان گوگردزدایی آهن و فولاد بهره‌برداری می گردد، این تولیدات دارای فرمول شیمیایی هستند که در آنها دو اتم کربن و یک اتم کلسیم دیده می شود و شکل خالص انها بی رنگ و به صورت جامد بلوری همانند سنگ های نمک هستند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

فروش آهک کلسینه برای تولید کاربید کلسیم

آهک کلسینه، شیر آهک و پودر سنگ آهک پخته شده تمامی محصولاتی هستند که هم در گروه فرآورده های حاصل از سنگ های آهکی قرار می‌ گیرند و هم برای تولید کاربید کلسیم توسط تولیدکنندگان فعال بهره‌برداری می گردند، پس می‌ توان گفت در بازار فروش این تولیدات تنوع بسیار زیاد دیده می شود و حتماً باید خریداران به این مورد توجه داشته و محصولاتی را متناسب با نیاز خود خریداری نمایند.

در زمینه قیاس انواع آهک های عرضه شده در بازار برای تولید کاربید کلسیم می توان به نحوه تولید آنها و همچنین مشخصات و ویژگی هایی که بعد از تولید برای آنها ایجاد می گردد اشاره کرد؛ به عنوان مثال آهک کلسینه در این میان جزو گران ترین محصولاتی است که فرایند های تولیدی متفاوتی را نسبت به آهک کلوخه و سنگ های آهک پخته شده پشت سر گذاشته است، این ترکیبات به عنوان خالص ترین و فعال ترین فرآورده های آهکی شناخته شده هستند و مسلما تاثیرگذاری بیشتری را در تولید کاربید کلسیم دارند.

آهک کلسینه بیشترین ویژگی های مثبت خود را از مرحله کلسیناسیون دریافت می‌ کنند و این پارامتر نشان دهنده این است که باید این مرحله حساس تحت شرایط ویژه انجام پذیرد؛ در راستای همین امر شرکت آروشا پودر در حال حاضر از دستگاه های کلسینر مدرن و پیشرفته بهره برداری می نماید تا مرحله حساس کلسینه شدن با دما و زمان کنترل شده انجام پذیرد؛ دستگاه های کلسینر جدید توانایی اعمال حرارت به صورت کنترل شده و یکنواخت در تمامی فضا را دارند و همین باعث می شود که محصول خروجی از آنها به صورت یکدست باشد.

عرضه آهک زنده دانه بندی برای تولید کاربید کلسیم

عرضه سنگ آهک پخته شده برای تولید کاربید کلسیم هم در دستور کار پرسنل فعالان اروشا پودر قرار دارد و همان طور که قبلا اشاره کردیم این واحد تولیدکننده همواره تلاش دارد که با بهره برداری از تجهیزات بهتر، تولیدات باکیفیت را در اختیار خریداران قرار دهد؛ هر چقدر آهک پخته شده مورد استفاده در صنعت تولید کاربید کلسیم درجه خلوص بالاتری داشته باشد، مسلماً تاثیرگذاری بیشتری داشته و محصول خروجی از دستگاه ها نیز کیفیت بالاتری خواهند داشت؛ در هر صورت می‌ توان عنوان کرد این تولیدات بهترین انتخاب برای بهره برداری در این صنعت مهم هستند.

عرضه سنگ آهک پخته شده در اروشا پودر به صورت فله ای و به صورت بسته بندی شده انجام می پذیرد و این پارامتر نیز فرصتی را برای خریداران ایجاد می دارد که بتوانند محصولات را با حداقل  قیمت در اختیار داشته باشند.

آهک و فراورده های حاصل از آن بر اساس تجربیات به دست آمده قیمت‌ های بسیار ناچیزی دارند و در حجم های عمده هم قابل تامین هستند پس این مورد باید مد نظر خریداران قرار گیرد و آنها از طریق خرید فله این محصولات می‌ توانند از قیمت مناسب این تولیدات، نهایت بهره را ببرند، ما در مجموعه صنعتی آروشا منتظر ثبت سفارشات شما مشتریان گرامی می باشیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.