آهک زنده دانه بندی برای تولید آجر ماسه آهکی

4.9
(50)

آهک زنده دانه بندی برای تولید آجر ماسه آهکی از آن جهت گزینه ایده آلی است که به فراوانی در طبیعت یافت می شود، همچنین تاثیر بسیار زیادی در تولید سبک ترین آجر های ماسه ای دارد؛ جذب آب پایین و ماندگاری بالا ترین نوع آجر ها به حضور کیفیت آهک زنده دانه بندی در تولید آنها وابسته می باشد.

آهک زنده دانه بندی برای تولید آجر ماسه آهکی

قیمت آهک کلوخه برای تولید آجر ماسه آهکی

قیمت آهک کلوخه برای تولید آجر ماسه آهکی توسط تولید کنندگان بر اساس معیار های خاصی تدوین می گردد؛ ولی به صورت کلی قیمت این محصولات بسیار پایین می باشد و حتی این یکی از مهمترین دلایلی است که از این محصولات در تولید انواع آجر آهکی استفاده می شود.

قیمت آهک در کشور ما به دلیل کاربرد های متعدد در بخش های صنعتی و کشاورزی بسیار تحت تاثیر رکود و رونق تولید می باشد؛ علاوه بر این مورد تاثیر بسته بندی بر قیمت انواع آهک بسیار زیاد است بنابراین مصرف کنندگان باید به خرید آهک کیسه‌ ای و فله ای توجه داشته باشند؛ خریداران که محیط های مناسب برای نگهداری آهک را در اختیار دارند بهتر است آهک فله را خریداری نمایند تا هزینه‌ های آنها به طرز قابل توجهی کاهش یابد چرا که آهک، ماده ای ارزان قیمت است و قیمت آن بیشتر تحت تاثیر عوامل جانبی همچون نوع بسته بندی قرار می گیرد.

تاثیر حمل و نقل بر قیمت آهک نیز بسیار مهم است و با توجه به اینکه کارخانه تولید کننده آهک به خصوص آهک های فرآوری شده در ایران به تعداد محدودی فعالیت می نمایند هزینه حمل عامل تاثیر گذار در تعیین قیمت این تولیدات می باشد؛ در مورد آهک به دلیل اینکه این محصول قیمت بسیار پایینی دارد قیمت حمل و نقل بسیار با اهمیت می باشد و پیشنهاد می گردد چنانچه محل مصرف از کارخانه های تولیدکننده بسیار فاصله دارد، این تولیدات در حجم های بالای خریداری شوند و با کامیون و تریلی حمل و جابجایی آنها انجام پذیرد تا هزینه انتقال کاهش چشمگیری برای مصرف کننده داشته باشد.

آهک کلسینه برای فولادسازی
>>

آنالیز شیمیایی آهک زنده کلوخه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.2 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

فروش مونوکسید کلسیم برای تولید آجر ماسه آهکی

فروش مونوکسید کلسیم برای تولید آجر ماسه آهکی، با کیفیت های متفاوتی دیده می‌ شود، این تولیدات تاثیرگذاری زیادی در تولید و فرآوری انواع آجر ها دارند و به عنوان ارزان قیمت ترین فراورده معدنی به کار گرفته می‌ شوند؛ برای ساخت انواع آجر ماسه آهکی معمولاً پودر سنگ های آهکی را با ماسه های سیلیسی به صورت دقیق ترکیب می کنند، سپس به مقدار بسیار کمی بر روی این محتویات آب می ریزند تا یک خمیر نسبتآ سفتی به دست آید و در مرحله بعد این خمیر به دست آمده در داخل قالب های فولادی ریخته می شود و در کوره های پخت قرار می‌ گیرند.

کوره پخت این نوع آجر ها بسیار متفاوت است و برای پخت آجر ماسه ای آن را در حرارت آتش قرار نمی دهند بلکه باید کوره های آجرپزی خاصی باشند که بتوانند بخار آب جوش را با دمای ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد ایجاد نمایند تا پخته شدن این محصولات انجام پذیرد، در این حرارت ماسه و آهک به راحتی با یکدیگر ترکیب شده و آجر بلافاصله بعد از پخت آماده عرضه به بازار می گردد.

کارخانه مونوکسید کلسیم برای تولید آجر ماسه آهکی

کارخانه مونوکسید کلسیم برای تولید آجر ماسه آهکی تمرکز ویژه‌ ای در تهیه سنگ های معدنی قابل استفاده برای تولید این محصولات دارد چرا که این واحدهای تولیدکننده می دانند هر چقدر درجه خلوص سنگ های آهکی بیشتر باشد، مسلماً تاثیرگذاری آنها بیشتر بوده و اثرات مثبتی از بهره‌ برداری آنها نصیب مصرف کنندگان می گردد.

مونوکسید کلسیم نام دیگری برای فرآورده‌ های آهک است که همان مراحل تولیدی را پشت سر می‌ گذارد؛ فرآیندهای کلی تولید این محصولات شامل استخراج سنگ های معدنی آهک و تبدیل آنها به پودر های میکرونیزه از طریق روش های پخت می باشد؛ در مراحل بعدی باید این آهک های زنده پودری که در واقع دارای فرمول مولکولی اکسید کلسیم هستند و پایداری و ثبات مولکولی قابل توجهی ندارند، به آهنگ های هیدراته یا هیدروکسید کلسیم تبدیل گردند.

انجام این فرآیند باید از طریق ترکیب کردن آهک های زنده پودری با آب ایجاد گردد و در نهایت محصول تولید شده خاصیت قلیایی داشته و به صورت گردی سفید رنگ و خشک قابل استفاده است؛ مجموعه صنعتی آروشا پودر جزو کارخانه های فعال در این میان است که شما مشتریان گرامی با هر هدف و هر استانداردی می توانید محصول مورد نظر خود را از این واحد خریداری نماید، در این مجموعه تولید کننده محصولاتی باب میل تمامی صنعتگران ارائه می گردد چرا که از تجهیزات و تکنولوژی های برتر بهره برداری می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.