قیمت آهک ضدعفونی: تجربه کیفیت و ارزانی با هم

4.9
(40)

آهک برای ضدعفونی بسیار تاثیرگذار و مقرون به صرفه می باشد و هر یک از صنعتگران برای از بین بردن عوامل پاتوژن و بیمار زا و تمامی باکتری ها و عفونت ها از این ترکیبات استفاده لازم را می‌ برند و به نتایج مثبتی نیز دست می یابند.

آهک برای ضدعفونی

نقش آهک در ضدعفونی

نقش آهک در ضدعفونی کردن مکان های مختلف قابل توجه می باشد چون این تولیدات خاصیت میکروب کشی و گندزدایی قوی دارند و به اندازه مواد ضدعفونی کننده شیمیایی که از قیمت‌ های بالایی برخوردار هستند، تاثیرات مثبتی را ایجاد می نمایند، البته این نکته قابل توجه است که خاصیت ضدعفونی کنندگی آهک در نمونه های متفاوت با یکدیگر تفاوت هایی دارد و این محصولات در هر یک از شرایط در نمونه های متفاوت بهره برداری می گردد.

بر اساس تجربیات به دست آمده خاصیت ضدعفونی آهک زنده بسیار بیشتر از نمونه‌ های هیدراته شده است، اهک زنده بلافاصله در ترکیب با آب حرارت زیادی را تولید می‌ کند و همین حرارت زیاد باعث می شود که تمامی آلودگی های محیطی و عفونی از بین بروند.

آهک زنده دانه بندی برای کاربید کلسیم
>>

آنالیز فیزیکی آهک زنده کلوخه

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white -lumped-pebble وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

 آهک ضدعفونی در پرورش طیور

در مرغداری ها و مراکز پرورش طیور برای جلوگیری از تلفات بسیار بالا، وجود مواد و ترکیباتی برای ضدعفونی کردن ضروری به نظر می‌ رسد، البته می‌ توان عنوان کرد که در این میان ترکیبات و مواد پیشنهادی بسیار متفاوت هستند که از لحاظ کیفیت و قیمت با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند، اما آهک شیمیایی بسیار موثر است و می‌ تواند رشد سریع باکتری ها و قارچ های بیماری زا را گرفته و آنها را از بین ببرد.

در مرغداری ها برای اهداف میکروب زدایی، کف کفش کارکنانی که در این محیط فعالیت می نمایند را با آهک آغشته کرده تا عوامل بیمارزا وارد مرغداری‌ ها نشوند و اینکه کف سالن و حتی دیواره ها را با آب ضدعفونی می کنند، البته باید در نظر گرفت که برای این منظور جوجه ها حتما از سالن های پرورشی خارج شوند چون اهک ممکن است سبب سوختگی یا حتی مرگ جوجه ها شود.

آهک قادر به از بین بردن تمامی بیماری های رایج در سالن های پرورشی طیور می باشند و مزیت های استفاده از آن در مقایسه با دیگر مواد مطرح در این میان بیشتر می باشد.

کارخانه تولید و فروش آهک زنده

فروش آهک ضدعفونی برای هر صنعتی در اروشا پودر به صورت تخصصی انجام می پذیرد؛ شما مشتریان گرامی می توانید این ترکیبات را به صورت فله یا به صورت بسته بندی شده در اختیار گرفته و از مزیت های آن ها بهره مند گردید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.