سلام امروز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ می باشد. مقدم شما را گرامی می داریم.

قیمت اخرا هرمز درب کارخانه

واحدهای تولیدی که جهت عرضه محصول خود به بازار ، نیازمند پودر اخرای با کیفیت و قیمت مناسب می باشند ، می توانند پودر اخرای مورد نیاز خود را از طریق پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی کارخانجات آروشا خریداری نمایند . مشتریان محترم جهت اطلاع از قیمت اخرا هرمز به صورت پودر میکرونیزه به قیمت درب کارخانه تا انتهای این مطلب ، با ما باشید .

قیمت اخرا هرمز درب کارخانه

صادر کننده برتر پودر اخرا

قیمت مناسب و کیفیت بالا و رنگدهی فوق العاده پودر اخرا آروشا مزیت رقابتی ما نسبت به سایر تولید کنندگان پودر اخرا می باشد .
خاک اخرای مورد استفاده برای تولید پودر اخرا از بهترین معدن خاک هرمز کشور تامین و مورد استفاده قرار می گیرد.
ترکیب عناصر موجود در پودر اخرا می تواند در کیفیت رنگدهی آن تاثیر مثبت یا منفی بگذارد .
واحد تحقیق و توسعه کارخانجات آروشا با کنترل و نظارت مستمر نقش موثری در ارائه پودر اخرای با کیفیت مناسب ایفا می نماید.
ما اعتقاد داریم که ارائه محصول با کیفیت مهمترین راه حفظ وفاداری مشتریان و خرید مستمر ایشان می باشد.
بدلیل وجود ترکیبات غیر استاندارد در برخی از نمونه های پودر اخرای موجود در بازار ، شاهد کاهش کیفیت محصولات وابسته به این پودر هستیم.

قیمت اخرا هرمز درب کارخانه

قیمت اخرا هرمز درب کارخانه

قیمت اخرا هرمز کارخانه آروشا با عنایت به کیفیت بالای پودر تولید شده و تولید در حجم فراوان ( روزانه حداقل ۲۰ تن ) مناسب ترین قیمت در بین واحدهای تولید کننده این پودر مهم صنعتی می باشد .
قیمت مناسب پودر اخرای هرمز کارخانه آروشا سبب شده است تا بسیاری از واحدهای عرضه کننده این پودر ، پس از خرید پودر اخرای کارخانجات ما ، با حاشیه سود بالا در بازار عرضه نمایند .
این واسطه گری باعث افزایش قیمت غیر منطقی این محصول در سطح بازار شده و هزینه تمام شده واحدهای تولید کننده زیر دست ( تولید کنندگان بتن رنگی ، آجر ، واش بتن ، موزائیک ، استونیت ، رنگ ، ضد زنگ و …) را افزایش می دهد .
عرضه مستمر و مستقیم و بدون واسطه پودر اخرای  با کیفیت به بازار توسط مجموعه آروشا باعث کنترل قیمت این کالا و تامین نیاز مشتریان به نحو مطلوب شده است.

  • مدیر فروش
  • تلفن تماس
  • تلفن پشتیبانی
  • کانال تلگرام
  • ارتباط تلگرامی
  • ارتباط واتس اپ
  • ایمیل
  • دفتر مرکزی

مهندس رحیمی

  قم – ابتدای جاده اراک – نرسیده به مرکز معاینه فنی

بزرگنمایی